Menu
Nasze samochody
Regiony
Poradnik
Kalendarz rezerwacji

Ekskluzywne limuzyny

Limuzyna stanowi wyznacznik dobrobytu i luksusu. Samochodami takimi poruszają się gwiazdy, biznesmeni i rodziny osób zamożnych. Większość osób na co dzień nie korzysta z tego wysmakowanego rodzaju transportu. Są jednak okazje, które skłaniają do rozważenia wynajęcia limuzyny.

Najczęściej śluby, studniówki, większe przyjęcia i imprezy, wieczory kawalerskie i panieńskie. Chodzi tu przede wszystkim o momenty w naszym życiu kiedy taki ekskluzywny samochód z szoferem pozwoli nam przenieść się na chwilę do wyższych sfer i celebrować niepowtarzalność danego dnia. Wśród wspaniałych ekskluzywnych limuzyn wyróżniamy :

1. Rolls Royce Phantom Centurion

To niezwykle elegancka limuzyna, której długość wynosi 10 metrów i może zabrać aż 10 pasażerów.

Limuzyna o wysokim standardzie, elegancka, bardzo często wybierana przez gwiazdy na środek transportu:

2. Excalibur I

To limuzyna w klasycznym stylu, o możliwości przewiezienia 6 pasażerów.

3. Excalibur II Exotic Car

Luksusowa limuzyna, zabierająca 8 pasażerów.

4. Cadillac DeVille Stretch

Limuzyna o wysokim standardzie luksusu, jest to auto niezwykle prestiżowe, może przewieść 8 pasażerów.

5. Bokser Olivier McCall w naszej limuzynie

Limuzyna luksusowa wybierana bardzo często przez gwiazdy jako środek transportu – tym razem posłużyła popularnemu bokserowi.

Rynek oferuje szeroki wachlarz wyboru wspaniałych limuzyn. Każda z nich jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju, jeśli zbliża się w Twoim życiu dzień, z którego chcesz uczynić niezapomniane wydarzenie koniecznie zdecyduj się na wynajęcie u nas wspaniałej limuzyny. Z całą pewnością dzień ten zostanie już na zawsze uwieczniony w Twojej pamięci.

loading