Menu
Nasze samochody
Regiony
Poradnik
Kalendarz rezerwacji

Jak wynająć ?

Wynajem samochodu na tak wyjątkowy dzień, jak ten w którym mówimy ukochanej osobie sakramentalne „tak” to na pozór czynność mało skomplikowana. Pamiętajmy jednak, że podobnie jak każda inna, tak i ta branża ma swoje zasady i podstawowe procedury. Tak więc, jeśli do tej pory nie zdarzyło nam się korzystać z tego typu usług warto poznać specyfikę wynajmu ślubnych samochodów przed podjęciem decyzji.

Jaka wypożyczalnia samochodów ?

Nie ma większej różnicy jeśli chodzi o to, czy auto do ślubu będzie pochodziło ze zwyczajowej wypożyczalni (np. należącej do lotniska), czy też z firmy specjalizującej się w kompleksowej obsłudze uroczystości ślubnych. Oczywiście, w tym drugim przypadku będzie znacznie łatwiej o pojazdy nietypowe z racji jednotorowego ukierunkowania działalności usługowej.

Ciężko sobie wyobrazić klasyczną wypożyczalnię aut, która oferuje klientom do codziennego użytku kilkunastometrowe pojazdy o znacznych ograniczeniach w ruchu miejskim oraz zdecydowanie odmiennej obsłudze z racji ich charakteru np. Hummer , Town Car czy Excalibur. Dodatkowo wymagają one profesjonalnego i przeszkolonego w specyficznej obsłudze kierowcy. Oferta taka z całą pewnością nie znalazłaby racji bytu w codziennym życiu. Jednak pomysł taki można by wykorzystać w jednym z odcinków programu „ukryta kamera”.

Czas wynajęcia limuzyny

Podstawową kwestią wymagającą szczegółowych ustaleń jest czas na jaki wynajmujemy samochód. Większość firm przelicza go na pełne godziny zegarowe. Koniecznością jest uzyskanie informacji jak wyglądają ewentualne dopłaty wynikające z przekroczenia ustalonego czasu oraz rozliczenia kosztów paliwa. Istnieje bowiem kilka odmiennych form rozliczania tego typu kosztów eksploatacyjnych. Dlatego przed podpisaniem umowy warto wiedzieć jaka dokładnie stosowana jest w firmie, na którą się decydujemy.

Samochód zastępczy

Warto też zapytać, czy firma jest przygotowana na podstawienie auta zastępczego w czasie awarii – dotyczy to zwłaszcza aut zabytkowych tzw. oldtimerów oraz pojazdów nietypowych jak modne ostatnimi czasy repliki Ferrari czy Excalibura .

Cóż nam bowiem z tych bolidów jak i równie pięknej długiej hollywodzkiej Limuzyny jeżeli silnik odmówi posłuszeństwa ? My rozwiązaliśmy ten problem stawiając na nowe modele Limuzyn o nowoczesnych i ergonomicznych wnętrzach, gwarantując oczywiście Limuzynę zastępczą tej samej lub wyższej klasy w przypadku zdarzenia losowego.

Ustalenie trasy i zakresu usług

Bardzo ważne jest również ustalenie trasy przejazdu i zakresu wykonywanej usługi. Zadaniem klienta jest jak najdokładniejsze określenie czy chodzi tylko o przejazd do kościoła, czy też może chcemy pojechać autem także gdzieś indziej, na przykład na oddaloną o 70km sesję fotograficzną do ogrodu pałacowego z płatnym zezwoleniem na wjazd. Im więcej dokładnych, pisemnych ustaleń Państwo poczynią, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że pojawi się zaskoczenie w wyniku jakiejś niespodziewanej dopłaty, czy odmową wykonania danej czynności przez szofera.

Przyozdobienie pojazdu

Należy również omówić kwestię przyozdobienia pojazdu – nie wszystkie wypożyczalnie zezwalają bowiem klientom na samodzielne dekorowanie auta, za to wszystkie bez wątpienia bardzo chętnie oferują taką usługę za opłatą ! My proponujemy wynajem Limuzyny w formie kompleksowej obsługi uroczystości ślubnej, której koszt jest Państwu z góry znany.

Zaufaj profesjonalistom !

Nasze 10–cio letnie doświadczenie, kontakty i wiedza pozwalają wyjść na przeciw potrzebom rynku i z otwartymi ramionami przyjąć każdego klienta zarówno z mniej jak i z bardziej zasobnym portfelem. Natomiast wyzwania dla bajecznie bogatych kontrahentów przyzwyczajonych do standardów rodem z Dubaju, chcących np. wyczarterować ekskluzywny samolot czy popływać najszybszym w Europie jachtem są miłym akcentem do realizacji którego potrzebujemy jedynie 24h.

loading