Menu
Nasze samochody
Regiony
Poradnik
Kalendarz rezerwacji

Jakie auto do Ciebie pasuje ?

Odpowiedź na pytanie jakie auto do Ciebie pasuje może być bardzo różna. Można ją uzależnić od znaku zodiaku, cech charakteru czy po prostu upodobań. Gdy poszukujemy auta jakim pojedziemy do ślubu również chcemy aby jak najlepiej pasowało ono do nas, odzwierciedlało naszą osobowość, chcemy się wyróżnić i dopasować je do charakteru wymarzonej uroczystości.

LIMUZYNA DO ŚLUBU – klasyczna limuzyna to samochód bardzo elegancki, jadąc do ślubu tego typu autem z całą pewnością pokażesz klasę i umiłowanie luksusu. Jeśli planujesz eleganckie przyjęcie weselne np. w dużej sali hotelowej z pewnością limuzyna będzie odpowiednim wyborem. Jeśli marzy Ci się ślub jak z bajki – elegancki bal transport limuzyną pomoże w spełnieniu tego pięknego marzenia.

AUTA SPORTOWE – osoby decydujące się na dojazd na ślub sportowym autem wyróżnia umiłowanie szybkości i silnych wrażeń. Auta te wyróżniają się również nieprzeciętnym wyglądem zewnętrznym dzięki czemu można również zaprezentować swój dobry gust. Sportowe auto z ryczącym silnikiem z całą pewnością zrobi wrażenie na gościach. Jeśli jesteś miłośnikiem silnych wrażeń, jesteś osobą przebojową i żywiołową z całą pewnością auto sportowe będzie dla Ciebie najlepszym ślubnym wyborem.

AUTA ZABYTKOWE – to grupa samochodów na którą decydują się najczęściej zapaleni miłośnicy motoryzacji doceniający jej niezapomniane szlagiery. Dojazd na ślub autem starego typu może być wspaniałym klasycznym dopełnieniem w przypadku, gdy organizujemy tradycyjny ślub. Zabytkowe auta są przede wszystkim dla osób doceniających piękno początków motoryzacji i minionych czasów. To wybór idealny dla osób konserwatywnych, które pragną aby ich ślub był oryginalny i jedyny w swoim rodzaju, aby wszystkie elementy ze sobą współgrały, a jednocześnie chcących zrobić wrażenie na gościach.

MOTOCYKLE – tu wybór jest jednoznaczny – osoby ceniące adrenalinę, kochające jednoślady i poruszające się nimi w życiu codziennym z pewnością zrobią wyjątkowe wrażenie podjeżdżając ryczącymi maszynami pod kościół. Podziw na twarzach gości murowany.

DOROŻKI I POWOZY – osoby decydujące o dojeździe na ślub właśnie takim środkiem transportu cenią tradycję, ich wymarzone wesele to w pełni klasyczna zabawa, wyniesiona z dawnych dworów i zabaw ludowych. Jednocześnie ślub taki przy odpowiedniej aranżacji kojarzyć się może z niezwykłą bajkową krainą. Osoby, które wybierają dorożki i powozy cechuje ogromna wyobraźnia, oryginalność, poczucie humoru i radość życia.

INNE – jeśli decydujemy się na inny środek transportu do ślubu np. ciągnik czy traktor jest to najczęściej podyktowane naszym umiłowaniem do tego typu maszyn i chęcią obserwacji zdziwienia na twarzach zgromadzonych przed kościołem gości.

 

loading