Menu
Nasze samochody
Regiony
Poradnik
Kalendarz rezerwacji

Jakim samochodem do ślubu ?

Dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu kochającej się pary. To stresująca chwila celebracji miłości i opowiedzenia o niej wszystkim bliskim. Utarło się, że jest to dzień przede wszystkim dla panny młodej, która choć przez chwilę chce się poczuć jak prawdziwa księżniczka, jednak wydarzenie to jest równie ważne pod względem emocjonalnym dla ślubującego mężczyzny.

Przygotowania do ślubu pochłaniają mnóstwo czasu. Najtrudniejsze jest dobranie wszystkich terminów i załatwienie wszelkich formalności. W czasie przygotowań dbamy o to aby wszystko odbyło się tak jak widzieliśmy to w naszych marzeniach. Większość decyzji dotyczących wyglądu uroczystości leży w gestii panny młodej, gdyż przewaga mężczyzn nie przywiązuje wagi do szczegółów. Istnieje jednak pewien element podczas ślubu, na który niemal każdy pan młody chce mieć bezpośredni wpływ a jest to wybór odpowiedniego samochodu jakim pojedziemy do ślubu.

Mężczyźni kochają motoryzację i w tak wyjątkowym dniu jak dzień ślubu chcieliby z pewnością zabłysnąć w wyjątkowym aucie i się wyróżnić. Istnieje wiele możliwości jeśli chodzi o wybór ślubnego auta mogą to być zarówno limuzyny, klasyczne auta klasy średniej, auta sportowe czy zabytkowe. Istnieją również pary decydujące się na bardziej niekonwencjonalny środek transportu ślubnego jak np. motocykle, dorożki czy ciągniki lub traktory.

Wybierając auto do ślubu należy zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników:

1. ilość miejsca wewnątrz – suknia panny młodej może być dość obszerna w dolnej części więc trzeba zadbać aby mogła z nią swobodnie wsiąść do auta,

2. wygląd zewnętrzny auta oraz jego kolor – dobierane indywidualnie do gustu i upodobań młodej pary,

3. rodzaj auta – np. sportowe czy ślubna limuzyna,

4. możliwość udekorowania samochodu – należy dowiedzieć się czy właściciel auta od którego je wypożyczamy zezwala na jego ozdobienie przy pomocy wstążek, kwiatów i baloników, jeśli oczywiście planujemy taką dekorację,

5. inne – cena wynajmu, w przypadku niezadaszonych pojazdów sprawdzenie prognozy pogody.

Wybór ślubnego auta jest sprawą indywidualną to czy wybierzemy elegancką ślubną limuzynę czy auto ze sportowym pazurem zależy tylko od naszego gustu i indywidualnych upodobań. Najważniejsze aby dzień naszego ślubu był idealny i abyśmy zapamiętali go na całe życie.

loading