Menu
Nasze samochody
Regiony
Poradnik
Kalendarz rezerwacji

Lincoln Stretch Limo 180

Lincoln Stretch Limo 180″ jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej komfortowych modeli limuzyn dostępnych na rynku. Jeśli panują Państwo większą imprezę, wieczór panieński bądź kawalerski i dojazd na zabawę ma się odbyć z wielką klasą i pompą to z całą pewnością właśnie to auto będzie najwłaściwszym wyborem, gdyż może w pełni komfortowo przewozić aż 10 osób.

Oferowana przez nas limuzyna sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów dzięki szerokiemu wachlarzowi wyposażenia.

Do elementów wyposażenia należą:

- Komfortowy przewóz 10 osób,

- 4 kanapy,

- 5 barów,

Niezwykle pojemny bagażnik (700l), który posiada zdalne sterowanie za pomocą pilota,

- Umieszczone na suficie lustro,

Zamontowany system oświetlenia Led/RGB z dostępną gamą kilkunastu kolorów, które goście mogą dobierać pilotem wedle -własnych upodobań, możliwa jest również kontrola natężenia i intensywności oświetlenia,

3 strefowa klimatyzacja oraz ogrzewanie (dostępne sterowanie niezależne z panelu dla gości, możliwe samodzielne decydowanie o intensywności bez proszenia kierowcy o poprawki),

Nagłośnienie, możliwość odtwarzania muzyki, bez porozumienia z kierowcą z panelu dla gości,

Szyba oraz kurtyna oddzielająca szoferkę od części dla gości (klienci mają pełną kontrolę zdalną również nad tą częścią, może ona pozostawać zamknięta przez całą podróż, komunikacja z kierowcą odbywa się wówczas za pomocą interkomu.

Limuzyna ta jest idealna na wieczory kawalerskie i panieńskie oraz 18- nastki. Jeśli właśnie taką imprezę Państwo planują, to nasza firma z myślą o pełnym komforcie i dobrej zabawie swoich gości proponuje dodatkowe wyposażenie samochodu na takie okazje.

Do Państwa dyspozycji są:

Efekty laserowe,

Wytwornice dymu.

Dbamy również o wyposażenie wszystkich barów w limuzynie.

loading