Menu
Nasze samochody
Regiony
Poradnik
Kalendarz rezerwacji

Lincoln Town Car Cartier 70 Stretch Limousine

Lincoln Town Car Cartier Stretch Limousine to flagowy model Lincolna, reprezentacyjna limuzyna gwiazd , vip-ów, a przede wszystkim amerykańskich prezydentów . Jest to jeden z najbardziej komfortowych samochodów na świecie. Wersja przedłużona – „Long” obok Maybacha nie ma na rynku motoryzacyjnym absolutnie żadnej konkurencji. Nadwozie zostało wykonane przez znaną i cenioną firmę coach builderową DaBryan Inc., która cieszy się dużym uznaniem i stanowi lidera w budowie ekskluzywnych limuzyn na rynku amerykańskim.

Luksusowa limuzyna w kolorze bieli do ślubu

Dostępny w ofercie naszej firmy Lincoln posiada karoserię w kolorze szlachetnej bieli. Jego ogromnym atutem jest najwyższy możliwy standard wyposażenia.

Składają się na nie :

- oświetlenie światłowodowe LED (pełna regulacja natężenia),

- aluminiowe chromowane felgi,

- elektrycznie sterowane zamki,

- szyby oraz bagażnik,

- dwustrefowa klimatyzacja,

- otwierany panel boczny – całkowita długość przedłużenia stanowi dodatkowe drzwi,

- skórzana tapicerka,

- zabudowa z elementami drewna orzechowego,

- barek oraz lodówka,

- szyba oddzielająca przedział pasażerski od szofera oraz dźwiękoszczelna kurtyna elektryczna,

- wysokiej klasy sprzęt audio,

- telewizor LCD oraz sprzęt DVD.

Przy zleceniach kompleksowych takich jak eventy, VIP transfery, wesela oraz śluby lodówka oraz barek są specjalnie zaopatrywane, dla pełnego komfortu klientów. Szoferka oddzielona szybą oraz kurtyną elektryczną pozwala stworzyć niezwykle intymne warunki w czasie podróży. Natomiast sprzęt jaki został umieszczony w limuzynie pomoże się w pełni odprężyć i zrelaksować.

Komfortowe pneumatyczne zawieszenie

W Lincolnie zastosowano limitowane zawieszenie pneumatyczne, które zwiększyło komfort podróżujących do maksimum oraz dodatkowe drzwi boczne. Jest to auto idealne na zaręczyny, kameralne i duże wesela, jak również na wszelkiego rodzaju inne uroczystości jak np. I komunia Św. czy też 18 – nastka.

Lincoln wyposażony jest w silnik V 8 o pojemności 4,6 l i mocy 238 KM. Proponowana przez nas limuzyna została sprowadzona z USA w 2010 roku a jej stan techniczny oraz wizualny są idealne. Lincoln – dawniej niewyobrażalny i nieosiągalny luksus wprost z amerykańskiego snu, dzisiaj jest w zasięgu Państwa ręki – wystarczy wypełnić formularz rezerwacji lub zadzwonić do nas i uzyskać pełny Limo-Service.

loading