Menu
Nasze samochody
Regiony
Poradnik
Kalendarz rezerwacji

Samochód do ślubu Kraków

Kraków to polskie miasto o niezwykłym charakterze i tradycji. Miejscowość usytuowana w województwie małopolskim, stanowiła dawniej stolicę naszego nadwiślańskiego kraju. Zarówno infrastruktura miejscowości jak i niezwykłe przywiązanie mieszkańców do tradycyjnych obrzędów tworzy niepowtarzalność tego miejsca.

Kościoły do ślubu w Krakowie

Znajdziemy to całe mnóstwo wspaniałych kościołów i kościółków. Z całą pewnością rezerwacją oczekiwanego terminu ślubu w tych bardziej popularnych może być trudna ale nie niemożliwa. Do najpiękniejszych krakowskich świątyń należą: Kościół Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Kościół Mariacki, Kościół Św. Anny, Kościół Św. Katarzyny, Kościół Św. Józefa, Kościół Św. Krzyża.

Kraków

Ślubne tradycje w Małopolsce w większości są podobne do tych obowiązujących i znanych w całym kraju. Para młoda po ślubie witana jest chlebem i solą, tradycyjnie odbywa się błogosławieństwo od rodziców obu stron oraz wiele par młodych organizuje oczepiny. Rytuałem wyróżniającym Kraków i całą Małopolskę od reszty kraju jest „konny przejazd banderii”, w kolorowych, charakterystycznych dla tego regionu strojach.

Wynajem samochodu do ślubu w Krakowie

W kwestii wynajmu ślubnego samochodu w Krakowie to ile par młodych tyle gustów i pomysłów. Jednakże idąc za charakterem tego pięknego miasta najlepiej sprawdzają się dorożki wiozące parę młodą w obowiązkową rundkę wokół głównego rynku. Świetnym pomysłem jest również wypożyczenie zabytkowego auta, które na krakowskich uliczkach będzie wyglądać wręcz majestatycznie i dzięki temu nasz ślub stanie się jakby przeniesiony z innej epoki. Jeśli natomiast kochamy nowoczesność i chcemy pięknego, eleganckiego ślubu warto zdecydować się na wynajem limuzyny, gdyż szyk i elegancja sprawdzą się na każdym gruncie.

loading