Menu
Nasze samochody
Regiony
Poradnik
Kalendarz rezerwacji

Samochód do ślubu Lublin

Lublin to miasto o bogatej historii. Stanowi obecnie stolicę województwa lubelskiego. Zdaniem archeologów jest jednym z najwcześniejszych miejsc osadnictwa na terenie Polski. Zabytki architektoniczne i barwna historia tego miejsca dają możliwość stworzenia niepowtarzalnej i wręcz bajkowej scenerii do ślubu i wesela nowożeńcom.

W dzisiejszych czasach wiele par odchodzi od tradycji, zwracając się w kierunku nowoczesności, modzie i trendom. Ich śluby odzwierciedlają styl ich życia. Jednakże jest wiele par ceniących historię i tradycje ślubne i chętnie do nich nawiązujące w czasie swoich zaślubin. Lublin w kwestiach obrzędów przypisywanych do ślubów i wesel nie odbiega niczym od reszty kraju. Tutaj również w centrum wydarzenia stawiane jest uczucie pomiędzy młodymi.

Lublin

Kościoły do ślubu w Lublinie

Miasto o tak bogatej historii posiada szereg kościołów, które są najchętniej wybierane w celu wypowiedzenia sakramentalnego ”tak” , a należą do nich : Kościół pw. Św Agnieszki, Kościół pw. Św. Michała Archanioła, kościół pw. Eliasza Proroka, Kościół pw. Chrystusa Króla, Bazylika pw. Św. Stanisława czy np. Kościół Garnizonowy pw. Niepokalanego Poczęcia. I oczywiście wiele innych gdyż w Lublinie znajduje się przeszło 50 świątyń rzymskokatolickich.

Samochód – limuzyna do ślubu w Lublinie

Pary młode jak w całej Polsce albo nawet i na całym świecie tak i tu decydują się na rozmaite środki transportu. Śluby w starym stylu chętnie łączone są z zabytkowymi autami lub dorożkami, którą przy ładnej aurze można przejechać się po mieście. Jednak coraz chętniej młodzie decydują się na wypożyczenie limuzyny do ślubu. Jest to z pewnością opcja niezwykle elegancka ale również wygodna. Panna młoda bez problemu wsiądzie do środka nawet z dużą suknią ślubną, a dodatkowo pojechać z nami mogą świadkowie lub rodzice młodych. Wynajem limuzyn do ślubu w Lublinie odbywa się jak w całej reszcie kraju. Profesjonalne firmy dostarczają nam auto, zapewniają kierowcę i po podpisaniu umowy o nic nie musimy się martwić, więc może dobrze choć jednego stresu związanego z przygotowaniami sobie oszczędzić.

loading