Menu
Nasze samochody
Regiony
Poradnik
Kalendarz rezerwacji

Wypożyczalnia samochodów osobowych

Nasza wypożyczalnia  świadczy następujące usługi:

Wynajem Długoterminowy Samochodów – oferujemy najtańszy wynajem samochodów na różne okresy – już od 1 miesiąca. Nasza oferta jest świetną alternatywą dla zakupu oraz utrzymania drogiej floty samochodów dla firm. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowej oferty.

Wynajem Samochodu Zastępczego Bezgotówkowo – wypożyczalnia samochodów z oc sprawcy kolizji zgodnie z art. 361 § 2 Kodeksu Cywilnego zapewnia dla każdego klienta prywatnego czy firmowego samochód zastępczy, który podstawiamy pod wskazany adres we własnym zakresie. Jest to usługa bezgotówkowa, oferowana na czas naprawy uszkodzonego samochodu czyli do momentu całkowitej likwidacji szkody przez ubezpieczyciela.

Wypożyczalnia Busów Dostawczych oraz 9 Osobowych. Oferujemy wynajem busa w przystępnych cenach oraz na korzystnych warunkach. Wypożyczamy busy takich marek jak: Opel Vivaro, Renault Trafic oraz Fiat Ducato. Wszystkie nasze busy są w doskonałym stanie technicznym i przeznaczone są głównie do przewozu większych grup osób z możliwością przewozu sporej ilości bagażu.

Wynajem Vanów 7 Osobowych. Oferujemy Państwu wynajem aut typu Van z możliwością przewozu 7 osób. Marki jakie posiadamy to: Lincoln Navigator oraz Chrysler Pacifica. To komfortowe, luksusowe samochody, zarówno z manualną skrzynią biegów jak i automatyczną.

Wypożyczalnia Samochodów Luksusowych. Limo-Cars jako profesjonalna wypożyczalnia samochodów dba również o najbardziej wymagających klientów oferując im samochody luksusowe takich marek jak : Cadillac , Lincoln czy Infiniti. Te bardzo komfortowe samochody z najwyższej półki przeznaczone są głównie dla zamożnych osób prywatnych jak i firm.

Wypożyczenie Samochodu do Ślubu – oferujemy wynajem pięknych, efektownych samochodów do ślubu. Poprzez naszą firmę istnieje możliwość wynajęcia profesjonalnego kierowcy, który zapewni parze młodej bezpieczny i komfortowy przejazd.

Przewóz osób z lotniska i na lotnisko – proponujemy Państwu wynajem samochodów przeznaczonych do przewozu osób z lotniska i na lotnisko.

loading